Studio Reklamy Projekt

Odzież reklamowa

Zajmujemy się sprzedażą odzieży reklamowej oraz roboczej. Odzież możemy oznakować metoda haftu, folii flock jak i sitodruku. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami online ADLER oraz PROMOSTARS.

Haft jest jedną z najszlachetniejszych technik zdobniczych (dużo trwalszą od popularnego sitodruku) podkreślającą jakość wyrobu finalnego. Haft jako nośnik informacji graficznej znakomicie sprawdza się w zastosowaniu do logowania odzieży firmowej, umieszczania treści reklamowej na odzieży, pamiątkach oraz różnorodnych artykułach reklamowych.

Za pomocą folii flock można przyozdobić tkaninę, np. koszulkę, torbę, czapkę itp. Folie flock są produkowane w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, a ich struktura (charakterystyczny meszek) podkreśla głębię danego koloru. Z reguły są one stosowane do nadruku numerów i napisów. Można je użyć również do składania niektórych kolorowych grafik. Motywy do nadruku wycina się za pomocą plotera tnącego, a następnie transferuje się je na tkaninę za pomocą prasy transferowej, w temperaturze i czasie odpowiednio dobranych do określonego typu folii. Nadruki można wykonywać już od jednej sztuki.

koszulki flok koszulki nadruk koszulki flex koszulki flok kamizelka nadruk koszulka czapki haft polar haft polo